Rubriky
Akce a workshopy

Adventní cesta do nitra

Společně s Kamilou Doubkovou Vás srdečně zveme ke společnému a jedinečnému adventnímu rozjímání, relaxaci a sebe-objevování v báječné Šumavské kotlině pod Javorníkem.

Často je předvánoční čas vnímán jako náročné období, kterému vládne stres, shon a chaos. Namísto toho je to pravý čas na spočinutí v náručí zimního klidu, rozjímání a objevení všeho, co se nalézá v nitru, hloubce nás samotných. Čas, který nás vnitřně velmi posiluje, neboť doba vnějšího chladu, zimy, elementu vody nám o to více umožňuje spatřit vnitřní vřelost a laskavost, která se posléze může projevit ve vnějším světě, který prožíváme. 

Zima patří elementu vody a naše těla jsou ve své podstatě vodou, která přejímá všechny vibrace kolem sebe. Využijeme techniky Naam jógy, protáhneme těla, uvolníme nahromaděný stres a emoce. Prostřednictvím síly zvuku, vysoké vibrace Naam manter, posílíme sami sebe, vnitřní klid, harmonii a stabilitu. Společně se necháme unášet a poplyneme z programu do programu.

Program:
Arteterapie, uvolnění emocí beze slov, uvolnění dráhy osrdečníku, posílení ledvin a močového měchýře skrze chodidla, povídání o bylinkách pro zimní období močového    měchýře, ledvin či chřipek, namícháte si svůj vlastní bylinkový čaj se záměrem, ať už   vánoční, protichřipkový nebo na posílení ledvin.
Cvičení a meditace Naam jógy ráno a večer a kdykoliv během dne.

Kdy: 8. – 10.12.2023

Kde: Penzion EkoSport, Rohanov 3, Stachy

Cena: 3900,- zahrnuje ubytování, plnou penzi a program
Záloha ve výši 2000,- je splatná při přihlášení, doplatek ve výši 1900,- v hotovosti na místě. Bezplatné storno do 8.11.2023. 

Sebou: karimatku, polštářek, deku, tužku, pastelky, blok na poznámky, misku či nádobu na namíchání bylinkového čaje

Přihlášení: www.kamiladoubkova.cz

Lektorky: 
Kamila Doubková, 778 771 599, www.kamiladoubkova.cz
Šárka Laura Tůmová, 733 517 685, www.sarkalaura.cz

Těšíme se!