Kdo jsem

Žena mnoha schopností

Po studiu na VŠE a následné intenzivní několikaleté praxi v daňové a obchodní sféře se dostavilo období “vyhoření”, kdy jsem nedokázala otevřít počítač. Postupně jsem byla okolnostmi nucená dělat ve svém životě mnoho změn, které
mě vedly k většímu propojení těla, dotyku a pohybu – CESTA z mysli K TĚLU.

Na své cestě jsem potkávala spoustu způsobů práce s tělem…absolvovala jsem klasické masáže, kurzy Kraniosacrální biodynamiky, práce ve vodě Watsu a OBA, psychické masáže, Bachovo květové esence, reflexní terapie, práce s traumatem, stala jsem se lektorkou Naam jógy, praktikem léčebné terapie Harmonyum healing….moudrost obsažená v Naam dodala všem mým absolvovaným kurzům zastřešující a propojující princip skrze tělo = pohyb, emoce = dech, mysl = meditaci.

Jsem členem ve dvou neziskových organizacích: Watsu for Health z.s. poskytující aquaterapii Watsu a nově vzniklé MIA ROSE z.s. , která se zaměřuje na podporu a poradenství ženám s rakovinou prsu.

Stejně jako mnoho dalších i mne silné rodinné příběhy a události přivedly k vědomí:

  • že nás ovlivňuje to, co nedokážeme vidět …
  • že realita kolem nás je mnohem pestřejší než si uvědomujeme …
  • že vše kolem nás, nás různými způsoby vede k tomu, abychom se stali tvůrci vlastního života…

= abychom se osvobodili od nám nevyhovujícího podmínění a začali dělat to, co milujeme a milovali to, co děláme.

Vše, co cítíme, myslíme, říkáme, jaký máme přístup a jak vnímáme věci kolem nás, určuje kvalitu našeho života. Tvoříme každým okamžikem…sami sebe i své okolí. Nejdůležitějším “kurzem” na mé cestě byl život sám a mé dvě úžasné děti, které mě každý den udržují v přítomnosti a jsou hnacím momentem posouvat se dál :-).