Aktuality

Podzimní restart se cvičením Sukshma Vyayama

Přijďte si zacvičit sestavu jednoduchých cviků, díky které rozhýbáme celé tělo od hlavy až k patám. Vhodné pro ženy i pro muže.

KDY: pá, so, ne 19.-21.11.2021
KDE: Centrum setkávání, Neplachova 1, ČB
pátek 17:00 až 20:00, sobota a neděle 7:00 až 10:00
Ucelená sestava cviků Sukshma Vyayama za pomoci dechu a pohybu otevírá energetické kanály těla, čistí, silně detoxikuje a posiluje celé tělo. Je to vzácný jo-gínský systém, který rozvíjí optimální fungování každé části lidského těla. Téměř celá probíhá vestoje, ale je možné využít židli a pozice střídat. Doporučuji jíst nejpozději 2 hodiny před odpolední lekcí. Ráno je ideální nalačno či jen trochu ovoce. Každý den proběhne jedna dvouhodinová cvičící lekce. Její součástí je také relaxace a meditace. Budete se cítit ve vašem těle tak, jako nikdy předtím! Při pravidelném cvičení získáte mimořádnou úroveň zdraví a vitality, fyzickou zdatnost a duševní odolnost. 

Naam jóga pro těhotné

Lekce pro těhotné maminky začínají ve čtvrtek 7.10.2021 od 9:30 do 11:00. Budou pravidelně jednou na 14 dní.

Žena, která čeká miminko, má v sobě neuvěřitelnou tvořivou sílu, která dává zrod novému životu…od spojení vajíčka a spermie, které jsou miniaturní, se během 9 měsíců zrodí malý, 3 kilový človíček. Tato síla je důvod, proč se těhotenství říká „jiný stav“. Často se „jiný stav“ používá v souvislosti s emočními výkyvy, různými chutěmi a podobně, kterým maminky podléhají. Jóga a speciálně Naam pomůže mamince být v rovnováze, harmonii, aby tvořivá síla mohla konat. Pro miminko je důležité, aby maminka byla v harmonii a pozitivním radostném naladění, neboť zde se vytváří jeden ze 7 karmických vlivů, se kterým se pak můžeme potýkat po celý život. Pouze v období těhotenství lze tento vliv zmírnit a neutralizovat a jen maminka má tu sílu.

Letní cvičení venku

Přijďte podpořit své zdraví. Nikdo jiný to totiž za nás neudělá! Sukshma Vyayama je ucelená sestava velmi jednoduchých cviků jdoucích od hlavy až k patám. Je vhodná pro všechny věkové skupiny, jen ne pro těhotné. Budeme cvičit venku. Strávíme spolu 2 hodiny. Rozhýbeme úplně vše v našem těle. Při lekcích ráno je možno využít nabídky snídaně, protože ideálně cvičíme nalačno. Před odpolední lekcí je fajn cca 2 hodiny nejíst. Pokud bude pršet, lekce není. Zavolejte nebo napište před lekcí, pokud si nejste jistí. Přínosy SV a více podrobností najdete v přiloženém letáčku. Těším se! Šárka